Dizisi final yapınca soluğu tatilde aldı! Cemre Baysel’in bikinili pozlarına beğeni yağdı

Sakla Beni dizisinde rol alan fakat reytinglerin düşük gelmesi sebebiyle final yapan projenin ardından tatile giden Cemre Baysel, bikinili pozlarını sevenlerinin beğenisine sundu.

Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkat çeken ünlü ismin gönderileri kısa süre içerisinde gündem oldu.

“KİMSEYE KENDİMİ BEĞENDİRMEK ZORUNDA DEĞİLİM”

Geçtiğimiz günlerde bir programa katılan Baysel’in sözleri gündem olmuştu. Ünlü güzel samimi açıklamalarda bulunmuştu.

Fiziksel olarak kimseye kendimi beğendirmek zorunda değilim. Ben böyle mutluyum ve ben böyle çok yeterliyim ne yapıyorsam. Ben şu an oyuncu olduğum için fiziğim veya görüntüm gündem oluyor, konuşuluyor, merak konusu oluyor ‘Ne yapıyor, ne kullanıyor’ diye. Ama ben bir memur olsaydım kendi halinde yaşayan bir insan olsaydım bu dert olmayacaktı ve şu an benim için de dert değil. Benim televizyona çıkıyor olmam benim ‘ekstra zayıf olmam gerekiyor, cildime şöyle yapmam gerekiyor’ hayır öyle düşünmüyorum. Böyle mutluyum ben de. Kendimi kısıtlarsam özgürlüğümü elimden alırsam her konuda mutlu olmama. O yüzden tabii ki de özensiz değilim kendime karşı, özenim kendime göre ama.

SEZONU AÇTI

Yoğun bir iş temposu olan Cemre Baysel, şimdilerde vaktini tatil yaparak geçiriyor. 2018-2019 yılları arasında Elimi Bırakma dizisindeki yardımcı rolüyle ön plana çıkan isim yaz sezonunu açtı.

YORUM YAĞDI

Cemre Baysel’e sosyal medyada; ‘Çok duru bir güzelliği var’, ‘Bu doğal gülüş gerçek mi?’, ‘Güzellik şaka mı?’, ‘Sana bayılıyorum’ gibi yorumlar yapıldı.

İşte Cemre Baysel’in bikinili pozları…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x